Ponuka služieb

Ponuka služieb mojej advokátskej kancelárie je naozaj široká a zahŕňa takmer všetky životné a obchodné situácie, v ktorých sa môžete ako fyzická osoba, či podnikateľ ocitnúť. Ak ste niektorou z nižšie uvedených osôb, nájdete tu príklady právnych služieb, ktoré vám viem poskytnúť.

Nenašli ste službu, ktorú práve potrebujete? Takmer určite vám viem pomôcť aj s vaším problémom. Pokojne sa mi ozvite a preberieme si to osobne, mailom alebo telefonicky.

Predávajúci alebo kupujúci

Predávate, či kupujete pozemok alebo byt? Staviate dom? Priemerný človek realizuje takýto nákup alebo stavbu jeden, možno dvakrát za život. Alebo kupujete auto, či drahší nábytok na mieru? Dobre pripravená zmluva vás ochráni v prípade, že by sa niečo nepodarilo – napr. ak kupujúci nezaplatí kúpnu cenu, zhotovený dom má vady, alebo tovar či dielo nie sú dodané načas. Investíciou do kvalitných právnych služieb tak môžete ušetriť mnoho času, stresu a peňazí.

Manžel/ka alebo rodič

Ak potrebujete pomôcť s rozvodom, alebo určením výživného pre deti, môžete sa na mňa obrátiť. Garantujem osobný a citlivý prístup, keďže tieto situácie so sebou prinášajú značné emočné vypätie. Ak je po rozvode potrebné vyporiadať váš spoločný majetok, som tu rovnako pre vás.

Zamestnanec

Spôsobili ste zamestnávateľovi škodu a ten ju teraz od vás vymáha? Nevyplatili vám mzdu? Alebo ste dostali výpoveď, či okamžité skočenie pracovného pomeru a nazdávate sa, že neoprávnene? Posúdim správnosť konania zamestnávateľa a pomôžem vám účinne sa brániť, či vymôcť vaše nároky z pracovnej zmluvy.

Zamestnávateľ

Chcete eliminovať riziká vyplývajúce zo vzťahu zamestnanec – zamestnávateľ? Chcete, aby vaša pracovná zmluva a interná dokumentácia bola v súlade so zákonom a nehrozili vám postihy zo strany Inšpektorátu práce? Vypracujem pre vás vzorovú pracovnú zmluvu, dohody o nadčasoch, alebo inú dokumentáciu podľa Zákonníka práce. Navrhnem vám pracovný poriadok šitý na mieru a ďalšie smernice zamestnávateľa, aby ste boli čo najlepšie chránený.

Podnikatelia

Prevádzkujete e-shop, alebo máte širokú sieť odberateľov? Máte vystavené faktúry po lehote splatnosti? Prichystám vám všeobecné obchodné podmienky. Pripravím pre vás vzorové zmluvy, ktoré budú najlepšie chrániť vaše záujmy v obchodných vzťahoch. Podám vo vašom mene žalobu na súd a budem dlžnú sumu exekučne vymáhať, ak ju dlžník nezaplatí dobrovoľne. Lebo nie všetci jednajú v obchodných vzťahoch fér.

Obchodné spoločnosti

Zvažujete prejsť zo živnosti na spoločnosť s ručením obmedzeným, alebo inú obchodnú spoločnosť? Alebo si potrebujete založiť akciovú spoločnosť, zmeniť obchodné meno, či vymeniť nespoľahlivého konateľa. A čo tak príprava podkladov ku dôležitému valnému zhromaždeniu? So všetkým vám viem pomôcť. Stačí ma kontaktovať.

Koľko bude poskytnutá služba stáť si môžete pozrieť v sekcii „Cena“.